Snowmobile

Śnieżne safari to nasza najnowsza propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych koneserów jazdy "on snow". Zabierzemy Was na wyprawę skuterami śnieżnymi w dzikie tereny Polski, odkryjecie z nami nieznane zakątki kraju. Trasy przez nas przygotowane prowadzą po najbardziej urozmaiconych terenach i szlakach. Skutery w trudnych zimowych warunkach pokonują strome podjazdy i przedzierają się przez trudno dostępne wąwozy. Przeprawa po odległych bezdrożach to prawdziwe wyzwanie i niezapomniana, pełna emocji przygoda, która zapewni wysoki poziom adrenaliny i dobrą zabawę.

Zobacz zdjęcia

Lokalizacja: wyprawę skuterami zorganizujemy w każdym miejscu Polski odpowiednim do jazdy "on snow".

Trasa: Plan trasy zostanie wyznaczony przez wykwalifikowanych instruktorów snowmoblie. Poziom trudności trasy dostosujemy do Waszych oczekiwań i do umiejętności grupy.

Zakwaterowanie: w zależności od upodobań - albo w hotelu w centrum miasta albo w górskim, trudno dostępnym pensjonacie z dala od popularnych, obleganych miejsc

Transport: samochodami terenowymi w każde miejsce, nawet trudno dostępne

Grupy: od 5 - 55 osób i więcej...

Indywidualne opracowanie scenariusza imprezy

Nasz sprzęt: skutery, które proponujemy to modele Yamaha 2008, rozwijają niemałe prędkości, dzięki czemu dają duże możliwości manewrowania w terenie, a jednocześnie są bezpieczne. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie modele skuterów śnieżnych, super lekkie i wytrzymałe konstrukcje napędzane czterosuwowym silnikiem; najbardziej ciche i ekologiczne skutery, zapewniają optymalną gamę doznań - połączenie mocy z bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo: każda wyprawa poprzedzona jest szkoleniem teoretycznym i praktycznym
Instruktorzy zapoznają wszystkich uczestników z zasadami bezpiecznego poruszania się na skuterach oraz pomogą dopasować odzież ochronną.

Odzież ochronna: kaski, okulary, ochraniacze na buty, a także kurtki, w razie potrzeby również spodnie ochronne

Ubezpieczenie OC i NNW

Dokumentacja imprezy (fotograficzna oraz w formie DVD)

Gadżety z logo Waszej firmy
LINKI