Aktualności


2015-10-20 - Arena Legionowo – Igrzyska Olimpijskie na wesoło
Pod hasłem „Wygramy Razem” przygotowaliśmy dla grupy 200 osobowej różne konkurencje olimpijskie, wszystko odbyło się w doskonale przygotowanym do tego typu akcji ośrodku sportowym – Arena Legionowo.

2015-10-17 - Jesienny a może zimowy off-road na jurze krakowsko-częstochowskiej
Dla naszego klienta przygotowaliśmy przeprawę off-rodową na jurze krakowsko-częstochowskiej.

2013-06-26 - Gra miejska w Warszawie
Grupa 20 osobowa wyruszyła na spacer z przygodami po Starym Mieście w Warszawie. Była to bardzo nietypowa wędrówka pełna wyzwań. Uczestnicy przemierzali miasto wg otrzymanych wskazówek.

2013-06-23 - Allterrain Extreme Team wraca na rajdowe trasy. Motomaraton 24h – karuzela z przeszkodami
W Mucharzu został rozegrany Motomaraton 24H, okazał się wyzwaniem, którego skala trudności przerosła wszelkie oczekiwania.

2013-06-17 - Integracyjna wyprawa kolejką wąskotorową
Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa to jedna z niewielu czynnych zabytkowych kolei zachowanych na Mazowszu, uruchomiona została w 1898r.

2013-06-12 - Off-road na jurze krakowsko-częstochowskiej
Grupa klientów jednego z operatorów telefonii komórkowej wyruszyła na wyprawę off-roadową po malowniczych terenach jury krakowsko-częstochowskiej. Nie brakowało ciekawych widoków, ale także ekstremalnych doznań w czasie jazdy. Wszyscy uczestnicy spotkali się na lunchu w podziemiach Zamku w Ogrodzieńcu.

2013-05-27 - Szkolenie z ratownictwa
Grupa bankowców zawitała do Szczyrku, aby wziąć udział w szkoleniu. Mieliśmy okazję urozmaicić ich pobyt poprzez zorganizowanie razem z Beskidzka Grupą GOPR szkolenia z ratownictwa górskiego.

2013-04-26 - Prawdziwy survival
Grupa 45 osobowa przybyła na wyżynę krakowsko-częstochowską. Została podzielona na 4 mniejsze grupy. Każda grupa otrzymała instrukcje, mapę, GPSa, busolę oraz apteczką i wyruszyła w teren zgodnie z otrzymanymi wskazówkami.

2013-03-12 - Marcowe snowsafari
Mimo, że wiosna zbliża się wielkimi krokami, w górach nadal panują warunki zimowe. Nasi klienci postanowili urozmaicić sobie pobyt w Beskidach wybierając się z nami na śnieżne safari.

2013-02-22 - VIP Beskidy
Gościliśmy w Szczyrku grupę 10 VIP. Uczestnicy przybyli jedynym w swoim rodzaju transportem – długim Hummerem H2, najnowocześniejszym w Polsce.

2013-02-09 - Mroźna i słoneczna sobota w Szczyrku
Grupa 30 osobowa miała dzień pełen wrażeń. Zorganizowaliśmy profesjonalne zawody narciarskie na FISowskiej trasie, z pomiarem czasu i sędzią.

2013-02-08 - Alpejskie stoki
Ten sezon zimowy to liczne zapytania o incentive travel w różne miejsca na świecie. Był Meksyk i Islandia, a teraz udaliśmy się klasycznie na narty do Austrii. Grupa 20 osób wyruszyła z nami na 4 dniową alpejską przygodę.

2013-01-25 - Kitesurfing w Meksyku
Nie wszyscy lubią niską temperaturę. Grupa naszych klientów poprosiła nas o zorganizowanie incentive tavel do ciepłego kraju. Zabraliśmy ich do Meksyku, gdzie pośród egzotycznych palm, białych plaż i turkusowej wody przez kilka dni uczyli się kitesurfingu.

2013-01-18 - Islandia w pigułce (off-road, snowmoile, zorza polarna, lodowa wspinaczka)
Grupa 8 osób postanowiła poznać fascynujący, mistyczny i tajemniczy kraj – Islandię. Wyjazd był wypełniony atrakcjami do granic możliwości.

2012-01-17 - Skutery nadal w terenie
Śniegu nie brakuje, kolejna grupa miała okazją wyruszyć na ekstremalne przygody na skuterach śnieżnych. Pięknie ośnieżone pola ciągną się aż po horyzont!

2012-01-04 - Wreszcie mamy śnieg
Długo czekaliśmy, ale w końcu długo oczekiwany biały puch się pojawił. Nasze skutery wyruszyła w teren z klientami.

2012-12-08 - Przedświątecznie w Szczyrku
Grupa naszych klientów zawitała do Szczyrku, mając nadzieję, że uda się wyruszyć na grudniowe śnieżne safari. Niestety aura była bardzo kapryśna i śniegu spadło zaledwie parę centymetrów, zatem zaprosiliśmy uczestników na alternatywny program eventowy.

2012-12-07 - Mikołajkowe spotkanie – muzyczna integracja
Do Hotelu Stok w Wiśle przybyła grupa 170 osób na mikołajkowe spotkanie integracyjne. Uczestnicy wzięli udział w interaktywnej integracji muzycznej, podczas której poznali afrykańskie rytmy, plemienne tańce i zaśpiewy.

2012-11-07 - Zamek w Bobolicach miejscem niezapomnianej integracji
Grupa w tej niesamowitej scenerii rozpoczęła swoje przygody. Uczestnicy podzieleni na mniejsze zespoły rozpoczęli trekking z przygodami, czekały na nich zagadki, konieczność marszu na azymut, strzelnica, łamigłówki logiczne oraz różnego rodzaju konkurencje i wyścigi.

2012-10-25 - Jesienna integracja dla 80 osób
Grupa 80 osobowa zawitała w okolice Jaskini Wierzchwoskiej, która jest największą ze znanych jaskiń na obszarze krakowskim, a drugą na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej.

2012-10-14 - Włoska przygoda nad Jeziorem Garda
Włoskie Jezioro Garda zadowoli każdego, to przepiękna kombinacja kultury i przyrody, otoczona włoskim słońcem.

2012-10-10 - Regaty nad Zalewem Zegrzyńskim
Mimo jesiennego terminu pogoda była prawdziwie letnia, a co najważniejsze wietrzna. Dla grupy 20 osobowej przygotowaliśmy regaty na Zalewie Zegrzyńskim.

2012-09-28 - Jurajskie wertepy – terenowo i widokowo
Grupa 15 osób zamieszkała na 2 dni w pięknym i oryginalnym domu na jurze krakowsko-częstochowskiej, zwanym „Małą Toskanią”. Uczestnicy spędzili wieczór we włoskim klimacie, przy prawdziwej włoskiej kolacji. Następnego dnia zapoznali się z pięknymi zakamarkami jury.

2012-09-25 - Terenowo, off-roadowo, jaskiniowo i w szkockim stylu.
Jeden z naszych klientów zaprosił sowich kontrahentów na extrem wyjazd. Uczestnicy mieli okazje pokonać trasy rajdowe odpowiednio przygotowanymi samochodami terenowymi.

2011-11-05 - Połów dorsza na jednostce Dionizos
Grupę 24 mężczyzn z branży budowlanej zabraliśmy nad Morze Bałtyckie.

2011-10-16 - Przygody w Białowieży
Grupa 40 osobowa spotkała się z nami w Białowieży, tam przygotowaliśmy 2 dni zajęć w terenie.

2011-10-09 - Trekking w Tatrach
Grupa zaprawionych pasjonatów górskich wycieczek wyruszyła z nami na trekking w Tatry.

2011-09-30 - Poligon i Krucze Skały
30 osób w piękny jesienny dzień rozpoczęło z nami zajęcia w terenie. Część grupy wyruszyła na poligon w Jeleniej Górze zmagając się z niespodziankami terenowymi. Druga część zameldowała się na Kruczych Skalach, gdzie czekały na nich zajęcia alpinistyczne.

2011-09-15 - Wyprawa off-roadowa do Browaru Żywiec
Pięć samochodów terenowych, nawigacja GPS, jazda po górach, a później azymut na Browar Żywiec.

2011-08-24 - Toruńskie pierniki i nie tylko…
Dla jednej z firm zorganizowaliśmy grę miejską w Toruniu.

2011-07-30 - Anglicy w jaskini
Grupa 8 Anglików zdecydowała się na eksploracje zakamarów ziemi.

2011-07-18 - Wakacyjny off-road w Górach Sowich
Dla grupy pasjonatów 4x4 zorganizowaliśmy ekstremalny tydzień w malowniczych Górach Sowich.

2011-06-16 - Off-road w XVI wiecznym klimacie i chillout w hipisowskim stylu
Dla grupy 45 bardzo wyjątkowych osób przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji w okolicach XVI wiecznego Pałacu Odrowążów – Manor House.

2011-06-17 - Spływ Dunajcem
Tym razem w malownicze tereny Pienińskiego Parku Narodowego zaprosiliśmy grupę 20 prawników. Uczestnicy rozpoczęli od porannego spływu kanadyjkami. Spływ odbywał się przełomem Dunajca. Kanadyjki wymagały od uczestników większej wprawy niż pontony raftingowe. I właśnie to przyczyniło się do tego, ze zabawa w czasie spływu była znacznie bardziej ekstremalna.

2011-06-09 - Indiańskie tańce i rafting u podnóża Trzech Koron
Dla naszego stałego klienta przygotowaliśmy wioskę indiańską tuz u podnóża Trzech Koron. *Idea zabawy opierała się na wykorzystaniu motywów i tradycji kultury Indian Ameryki Północnej. Uczestnicy zostali podzieleni na kilka plemion. Przed rozpoczęciem indiańskich zadań nastąpiło rytualne rozpalenie ognia, palenie szałwii na znak oczyszczenia. Po ceremonii oczyszczenia uczestnicy zostali powiadomieni o zadaniach, które na nich czekały: taniec indiański, tropienie zwierzyny, budowanie domostwa, przygotowanie tradycyjnych indiańskich strojów, nauka polowania i inne.

2011-06-03 - Magiczne zakamarki Krakowa
Dla grupy 100 osobowej przygotowaliśmy nietypowe zwiedzanie Krakowa. Uczestnicy podzieleni na grupy 10 osobowe penetrowali najbardziej nietypowe i niedostępne zakamarki Rynku oraz Kazimierza. Wśród nietypowych zadań znalazło się min: sztuka uliczna z Mimami, których finałem była próba zarobienia jakiejś kwoty na Rynku, przygotowanie bukietu kwiatów pod okiem florystyki, odnalezienie ukrytych wskazówek w Podziemnym Rynku, wypieczenie chałki żydowskiej w tradycyjnej piekarni na Kazimierzu, namalowanie pejzaży krakowskiego, wykonanie biżuterii techniką decoupage i wiele innych. Nie zabrakło też zadań dziwnych i niekonwencjonalnych, których finałem były zdjęcia za kierownica radiowozu…

2011-05-10 - Męski event
Gościliśmy w Szczyrku grupę 12 mężczyzn żądnych mocnych wrażeń. Ich pobyt rozpoczął się od przeprawy off-rodowej, której celem była drewniana chatka, położona wysoko w górach. Na dzień dobry – zaprosiliśmy ich do potyczek painballowych. Na dzikich leśnych terenach, w kamieniołomie i stromych wzniesieniach rozegrana została prawdziwa wojna.

2011-04-22 - Wesołych Świąt!

2011-04-17 - Ekstremalny wiosenny off-road
Na Skrzycznem spadło ponad pół metra śniegu! W dolinach wiosna w pełni, a na szczytach prawdziwa zima. Dla grupy naszych klientów przygotowaliśmy prawdziwą, ekstremalna wyprawę off-roadową. Była to podróż przez wszystkie pory roku. Zaczęło się od błota i to w dużych ilościach, później wyruszyliśmy w góry. Wyjazd na Skrzyczne był nie lada wyzwaniem. Samochody zakopały się w śniegu, łopaty poszły w ruch… Ale na szczęście szczyt został zdobyty. Na słonecznym tarasie przy schronisku, z widokiem na ośnieżone polany grupa miała czas na chwilę relaksu i posiłek.

2011-03-08 - Dzień Kobiet w ternie
Dal grupy Pań przygotowaliśmy nietypowy prezent. Pakiet zawierał wyprawę off-roadową oraz SPA. Panie dzielnie stawiły czoła wyzwaniom w terenie – dojechały w każdy zakątek i znalazły wszystkie Punkty Kontroli Przejazdu. Po potyczkach w terenie miały okazje zrelaksować się w SPA.

2011-03-03 - Testy off-roadowe w terenie
Z grupą klientów wyruszyliśmy na podmokle tereny, gdzie uczestnicy mogli testować różne modele samochodów terenowych. Trasa wiodła przez błoto, rzekę, żwirowanie – było to naprawdę dużym wyzwaniem zarówno dla samochodów jak i uczestników. Extremalnych przeżyć nie brakowało! Testy wypadły pomyślnie!

2011-02-26 - Ostatnie snieżne safari
Z grupa naszych klientów spotkaliśmy się na Skrzycznem, gdzie zostały podstawione skutery śnieżne. W dolinach już wiosna, ale na szczytach jeszcze ciągle panują warunki zimowe. Korzystając z ostatniego śniegu – wyruszyliśmy z klientami na wyprawę skuterami śnieżnymi po leśnych szlakach.

2011-02-06 - Śnieżne safari z atrakcjami
Dla grupy naszych klientów przygotowaliśmy wyprawę skuterami śnieżnymi. Uczestnicy oprócz wyprawy Gorskimi szlakami mieli tez okazję wykonac kilka spektakularnych zjazdów na „byle czym” oraz sprawdzić swoje umiejętności strzelecki.

2011-02-04 - Zimowe szkolenie z ratownictwa górskiego
Grupa mężczyzn pod osłoną nocy rozpoczęła z nami szkolenie z ratownictwa górskiego. Po części szkoleniowej uczestnicy musieli wyruszyć w góry, aby uratować poszkodowanych turystów. Wyprawa nie była łatwa – na uczestników czekała przeprawa przez mosty linowe, oblodzony potok, wspinaczka po górach, ale to był dopiero początek przygód.

2011-01-22 - Off-roadowo i zimowo
Niestety zima w tym sezonie nas nie rozpieszcza, pokrywa śnieżna jest ciągle za mała na śnieżne safari, dlatego nasze terenówki maja pole do popisu na lekko ośnieżonych terenach. Grupę klientów zaprosiliśmy na wyprawę off-roadową.

2011-01-07 - Olimpiada Zimowa na wesoło – Razem do celu!
Na Białym Krzyżu gościliśmy grupę 160 osób. Uczestnicy zmagali się w zimowych konkurencjach „olimpijskich”. Nasz prowadzący Irek Bielenienik komentował poczynania drużyn. Olimpiada rozpoczęła się przemarszem drużyn, zapaleniem znicza, każda drużyna stanowiła reprezentację wybranego kraju. Zespoły stanęły do rywalizacji na różnych stacjach zadaniowych: biathlon, anakonda, zjazdy na „byle czym”, zjazdy na skki trikkach, jeździli na skuterach śnieżnych, ścigali się w nartach wieloosobowych oraz pokonywali tor w spodniach 3 osobowych zszytych nogawkami. Całość zawodów na bieżąco komentował prowadzący. W połowie dnia uczestnicy mieli czas, żeby się posilić i ogrzać. Wieczorem w Hotelu Klimczok nastąpiło podsumowanie Olimpiady Zimowej oraz wręczenie nagród.

2010-12-31 - Sylwestrowe śnieżne safari
Ostatni dzień roku 2010 nasi klienci spędzili na trzygodzinnej wyprawie na skuterach śnieżnych. Wyprawa szczytami gór dostarczyła wielu emocji, widoki były piękne, a szczyty gór zaskakiwały ilością śniegu!

2010-12-30 - Zaczyna padać śnieg – dziś jaskinia
Ten dzień przeznaczyliśmy na eksplorację jaskini Trzy Kopce. Nie było łatwo dotrzeć do jaskini – szlak pokryty starym śniegiem nie był przejezdny, więc pozostał nam tylko trekking. Ale wysiłek się opłacił, jaskinia urzekła naszych klientów. To była bardzo udana wyprawa!

2010-12-29 - Ciągle mało śniegu, zatem ruszamy na off-road
Dla naszych klientów przygotowaliśmy off-roaodwą wyprawę po terenach błotnych, rzekach, łąkach oraz niższych partiach gór. Off-road zima jest naprawdę extremalny!

2010-12-24 - Wesołych Świąt

2010-12-17 - Od jesieni do zimy w ciągu 3 dni
W środę wieczorem odebraliśmy z dworca PKP grupę naszych klientów. Niestety z powodu odwilży i wiatru halnego temperatura doszła do + 10 st C. Śnieg zniknął, szczyty gór zrobiły się zielone i niestety byliśmy zmuszeni zrezygnować ze skuterów śnieżnych.

2010-12-05 - Śnieżne safari w niedzielny poranek
Poranek niedzielny przywitał nas słońcem, to skłoniło naszych klientów do wyruszenia z nami na snowsafari.

2010-12-04 - Zima w pełni – skutery w terenie
Pierwsza wyprawa snowmobile dla grupy 20 osobowej odbyła się w pierwszą sobotę grudnia w godzinach popołudniowych.

2010-12-07 - Śnieżne safari w niedzielny poranek
Poranek niedzielny przywitał nas słońcem, to skłoniło naszych klientów do wyruszenia z nami na snowsafari. Trasa wiodła szczytami gór, widoki piękne, wrażenie niezapomniane!

2010-12-04 - Zima w pełni – skutery w terenie
Pierwsza wyprawa snowmobile dla grupy 20 osobowej odbyła się w pierwszą sobotę grudnia w godzinach popołudniowych. Po intensywnych opadach śniegu w piątek, w sobotę nastał czas na słoneczną pogodę i warunki na śnieżne safari były idealne. Grupa 20 osobowa po szkoleniu z zakresu jazdy skuterami śnieżnymi wyruszyła na wyprawę na Skrzyczne. Mimo mrozu – atmosfera była gorąca!

2010-10-15 - Wielkie Migracje po Krakowskim Kazimierzu
Tym razem gościliśmy w Krakowie grupę dziennikarzy współpracujących z jednym z najpopularniejszych kanałów naukowych telewizji cyfrowej. Celem Wielkich Krakowskich Migracji było zapoznanie dziennikarzy z nowymi programami popularno-naukowymi, które...

2010-09-24 - Raiffeisen Racing Challenge
Dla najważniejszych klientów Raiffeisen Bank przygotowaliśmy pierwszą edycję prawdziwego rajdu off-roadowego Raiffesen Racing Challenge.

Był to rajd zawierający próby o charakterze przeprawowym oraz cross country. Uczestnicy na dzień poprzedzający wielkie emocje rajdowe uczestnicy spotkali się z Albertem Gryszczukiem, który opowiedział o technice jazdy samochodem terenowym oraz o różnych rajdach.

2010-07-06 - Gra terenowa w Krakowie
Dla znanego kosmetycznego koncernu przygotowaliśmy grę terenową po Krakowie. Scenariusz gry opierał się na zasadzie szukania różnych punktów znajdujących się w na Starym Mieście w Krakowie oraz w żydowskiej dzielnicy Krakowa – Kazimierz. Grupa była dość liczna – 172 osoby. 16 grup krążyło po Krakowie i realizowało ...

2010-07-02 - Aktywnie w terenie z hawajskim kwiatowym łańcuchem
Grupa 100 osób przeszła z nami przez niełatwe zadania team-buildingowe. Uczestnicy zostali podzieleni na kilka grup i współzawodniczyli ze sobą na różnych stacjach zadaniowych

2010-06-24 - Wioska indiańska nad Dunajcem
Grupę 50 osobową przeobraziliśmy w Indian. Uczestnicy zostali podzieleni na kilka plemion. W pięknej scenerii Dunajca każde plemię musiało przejść kilka prób sprawnościowych, m.in. musieli uszyć dla siebie stroje indiańskie, nauczyć się tańca do muzyki indiańskiej, sprawdzić swoje umiejętności tropienia zwierzyny, nauczyć się rzucać lassem, strzelać z łuku, rzucać tomahawkiem, a wreszcie finalnie zbudować wioskę indiańską. Po zakończeniu zadań przywódca wioski odprawił indiańskie modły i przyjął wszystkie plemiona w poczet Indian.

2010-06-07 - W białostockiej dziczy
Grupa 11 osób została przetransportowana w głuszę lasów białostockich, tam czekał na nich obóz harcerski (namioty, łóżka polowe, śpiwory, oraz produkty żywnościowe). Uczestnicy musieli przetrwać cały dzień i noc, zdani wyłącznie na siebie oraz przygotowane przez nas sprzęty i pakiet żywnościowy.

2010-05-14 - Szybkie samochody, poślizgi – adrenalina w najczystszej postaci!
Dla grupy kilkunastu koneserów szybkich samochodów zorganizowaliśmy spotkanie motoryzacyjne na torze w Kielcach. Uczestnicy mogli zasmakować nieco innych wrażeń za kierownicą nieprzeciętnych maszyn.

6 maja 2010 - Off-road na Torze Motocrossowym na Równicy
Flota 20 samochodów wyruszały spod Hotelu Gołębiewski w kierunku toru motocrossowego... Zobacz co się działo dalej!

24 – 25 kwietnia 2010 - Rajd H4 GOTHICA
Pierwotnie w tym terminie w okolicach Torunia miał się odbyć rajd Baja Gothica, niestety rajd ten nie odbył się z powodu protestu organizacji ekologicznych. Choć wydawało się, że Baja Gothica w ogóle nie odbędzie się, organizatorzy zaproponowali zawodnikom formułę rajdu H4. Pod Toruniem udało się ułożyć trasę, która posłuży za arenę zmagań w czasie zawodów H4 Gothica

1 - 5 kwietnia 2010 - Życzenia świąteczne
Wesołych Świąt Wielkanocnych!

28 marca 2010 - Wiosenny event na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
W pięknej wiosennej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej grupa 10 osób wyruszyła z nami na przeprawę off-raodową. Korzystając z road-booka załogi krążyły na lasach w poszukiwaniu Punktów Kontroli Przejazdu.

19 – 21 marca 2010 - Great Ecape Rally & Memoriał Karoliny – jesteśmy na 2gi miejscu!
19 marca był pierwszy dniem, kiedy pogoda była iście wiosenna, ze słońcem, błękitnym niebem i ciepłymi podmuchami wiatru, ale jednocześnie był to pierwszy dzień nowego off-roadowego sezonu 2010.

12 marca 2010 - Spadł śnieg – białe szaleństwo powraca!
Ku naszemu wielkiemu zdumieniu, kiedy wszyscy oczekiwali na wiosnę w naszych Beskidach pojawiły się obfite opady śniegu, więc nie zastanawiając się zbyt długo odpaliliśmy skutery śnieżne i wyruszyliśmy w teren. Zima w pełni, szlaki białe zapraszamy na śnieżne safari!

6 marca 2010 - Męska wyprawa na skuterach śnieżnych
Na męska wyprawę skutkową wyruszyli z nami Panowie z Poznania. Kilkugodzinna przeprawa po górach dostarczyła sporej dawki adrenaliny!

5 marca 2010 - Ciężkie warunki off-roadowe i zatopiona terenówka
Pogoda nadal płatał figle, jednego dnia świeciło słońce, padał deszcz, następnie śnieg, żeby za chwile znowu mogło wyjść słonce. Śnieg znikał w oczach, po czym znowu pojawił się w śladowych ilościach.

20 lutego 2010 - Kapryśna pogoda
Kolejna sobota pod znakiem śnieżnego safari. Tego dnia aura była bardzo kapryśna i nieprzewidywalna.

18 lutego 2010 - Biesiada na szczycie
Zarząd jednego z największych polskich koncernów wyruszył z nami na wieczorną wyprawę na skuterach śnieżnych.

14 lutego 2010 - Walentynki na skuterze
Niezapomniane walentynkowe chwile przeżyła para, która zdecydowała się tym dniu na wyprawę skuterami śnieżnymi.

13 lutego 2010 - Snowsafari szczytami gór
Lekki mróz, świeży opad śniegu, błękitne niebo i słońce – takie warunki atmosferyczne towarzyszyły krakowskiej grupie klientów. Uczestnicy już o 9.00 byli w pełnej gotowości bojowej.

12 lutego 2010 - Śnieżne safari na BIS
Naszemu klientowi tak spodobało się śnieżne safari, ze postanowił przyjechać jeszcze raz do Doliny Zimnika. Uczestnicy po szybkim szkoleniu wsiedli na skutery i wyruszyli na Skrzyczne.

7 lutego 2010 - Skutery pod błękitnym niebem
Grupa klientów wyruszyła na niedzielną wyprawę. Pogoda była wyśmienita, widoki piękne, a ze Skrzycznego było widać Tatry!

5 lutego 2010 - Śnieżne safari o zmroku
Grupa kilkunastu osób wyruszyła po zmroku na Skrzyczne, by w pięknych okolicach przyrody zjeść kolację. Wyprawa była bardzo ekscytująca, kolacja pyszna, a uczestnicy zadowoleni.

5 lutego 2010 - Motocrossowcy na skuterach śnieżnych
Nasi stali klienci, wirtuozi wypraw motocrossowych, po raz kolejny zawitali w naszych stronach, by sprawdzić swoje umiejętności i wytrzymałość na skuterach śnieżnych.

2 oraz 4 lutego 2010 - 2 dni w Istebnej
Przez 2 dni, dla 2 grup mieliśmy okazję organizować zabawy na śniegu. Wszystko działo się w pięknych okolicach Istebnej w Ośrodku Zagroń.

1 lutego 2010 - Nietypowy prezent urodzinowy
Pewna Pani postanowiła zrobić swojemu mężowi nietypowy prezent urodzinowy – tj. wyprawę na skuterze śnieżnym. Przygotowaliśmy na tę okoliczność specjalny voucher.

31 stycznia 2010 - Miłośnicy motoryzacji na skuterach śnieżnych
Grupa zapaleńców motoryzacyjnych postanowiła spróbować swoich sił na skuterach śnieżnych. Warunki były idealne, świeży puch, błękitne niebo, słońce… Emocji było wiele

30 stycznia 2010 - 4 wspaniałych na 4 skuterach
Czterech panów zdecydowało się na extreme snow safari. Każdy otrzymał jeden skuter. Uczestnicy przeprawiali się górskimi drogami, przebijali się przez 2 metrowe zaspy, próbowali swoich sił w głębokim śniegu na odkrytych polanach.

28 stycznia 2010 - Skutery w terenie
Tym razem nasze skutery wyruszyły w teren na lawecie i dotarły do Szklarskiej poręby, by tam urozmaicić czas naszym klientom.

26 stycznia 2010 - Szczyty zdobyte
Turyści przebywający w Szczyrku postanowili wyruszyć z nami w okoliczne góry, by podziwiać widoki. Śnieżne safari trwało 3 godziny, co pozwoli na zdobycie okolicznych szczytów.

25 stycznia 2010 - Testy Yamaha
Tym razem naszymi gośćmi byli klienci Yamaha Polska, którzy przyjechali do nas testować skutery śnieżne Yamaha. Testy wypadły pomyślnie!

22 – 23 stycznia 2010 - Extreme day w Szczyrku
Nasz stały klient po raz kolejny zagościł w nasze strony. Tym razem przygotowaliśmy dla nich zimowe atrakcje. Pierwszego dnia po zakwaterowaniu i kolacji uczestnicy bawili się z Klubie Jama.

16 stycznia 2010 - Uroczysta kolacja na Skrzyczanym
Grupa naszych klientów wyruszyła w godzinach wieczornych na wyprawę skuterami śnieżnymi. Celem było schronisko na Skrzycznym, gdzie na uczestników czekała uroczysta kolacja.

15 stycznia 2010 - VIP SNOW SAFARI
Dla grupy VIPów przygotowaliśmy ekskluzywna wyprawę na skuterach śnieżnych. Każdy uczestnik jechał sam na skuterze, grupa przemierzyła wielokilometrowe podjazdy i zjazdy.

8 stycznia 2010 - Ratownictwo górskie i śnieżne safari w Dolinie Zimnika
Ratownictwo górskie i śnieżne safari w Dolinie Zimnika Grupa 40 osób miała okazję wytestować nasze skutery. Uczestnicy ruszyli górskimi szlakami na szczyty gór.

7 stycznia 2010 - Po śniegu... terenówką i skuterem
Tym razem wytestowaliśmy na śniegu możliwości samochodów terenowych. Okazało się, że terenówki bardzo dobrze radzą sobie nawet w stosunkowo głębokim śniegu, bez trudu przemierzają oblodzone rzeki i zaśnieżone pola.

4 stycznia 2010 - Białe szaleństwo
Śnieg pada i pada, wiec nasi klienci zdecydowali się wyprawę snow safari po leśnych bezdrożach. Piękne widoki i zimowa aura bardzo sprzyjała skuterowej wyprawie.

4 grudnia 2009 - Magiczny Kazimierz
Tym razem nietypowo zorganizowaliśmy event dla naszego klienta, bo nie off-roadowo ani skuterowo, ale też terenowo. Grupa 40 osobowa wzięła udział w grze terenowej w żydowskiej dzielnicy Krakowa – Kazimierz.

23 października 2009 - Pierwsze Igrzyska Olimpijskie rozegrane jesienią!
Nietypowo, bo jesienią, zorganizowaliśmy dla naszych klientów Zimową Olimpiadę na wesoło. Na Soszowie, gdzie pokrywa śnieżna nadal jest bardzo duża rozegrały się pierwsze zimowo-jesienne Igrzyska Olimpijskie.

22 października 2009 - Miał być off-road, a jest snowsafari
Śnieg nadal utrzymuje się w górach, dlatego zamiast rajdu off-roadowego zorganizowaliśmy dla naszego klienta wyprawę na skuterach śnieżnych.

17 – 18 października 2009 - Spadł śnieg! Pierwsze testy skuterów w tym sezonie
Tego się nikt nie spodziewał - śnieg w połowie października. Byliśmy przygotowani na złotą polską jesień, a tu nadeszła prawdziwa zima.

9 – 11 paździenika 2009 - Rajd MT SERIES – jesteśmy na podium!
Nasz rajdowy team wystartował w kolejnym dużym rajdzie. Tym razem było to MT SERISES rozgrywanym na poligonie w Drawsku Pomorskim. Allterrain Extreme Team wystartował w klasie GROM SPORT.

3 października 2009 - Misja specjalna wśród skal jury krakowsko-częstochowskiej
Scenariusz przypominał jeden z filmów o agencie 007. Były walizki z szyframi, wskazówki do rozwiązania, tajemnicze i nieznane miejsce, do których można było dostać się tylko samochodem terenowym.

2 - 3 października 2009 - VIP EXTREME
Niewielką grupę VIPów zaprosiliśmy na extremalne wyczyny na naszych terenach. Rozpoczęliśmy tradycyjnie wyprawa off-roadową. Jednak trasa nie była łatwa, nie brakowało trawersów i trudnych przepraw, gdzie trzeba było użyć liftu, wyciągarki czy liny.

22 września 2009 - Off-road z klasą
Pośród pełnych tajemnic XII-wiecznych budowli Opactwa Cysterskiego podkreślonych pięknem krajobrazu Doliny Rzeki Pilicy dumnie prezentuje swój majestat okazały Hotel "Podklasztorze"

11-19 września 2009 - Nasz team wystartował w Transgothica Maraton
Tydzień zmagań w ekstremalnie trudnych warunkach, najlepsi kierowcy terenowi Polski i Europy. Oto Transgothica Maraton -- zupełnie nowy polski rajd off-roadowy.

17 lipca 2009 - Off-road wśród piasków pustyni
Kolejny raz zagościliśmy na Pustyni Siedleckiej, by wytestować możliwości naszych terenówek...

26 czerwca – 4 lipca 2009 - Największy Rajd w Europie Drezno – Wrocław
W tym roku nasz Rally Team wystartował w największym rajdzie w Europie, zwanym Małym Dakarem. Rajd Breslau jest ostatnim przygodowym rajdem w Europie i jedyną imprezą motorową dla zawodowców i amatorów z kręgu off-roadu w Europie.

20 czerwca 2009 - Miały być regaty, a był off-road w deszczu
Planowaliśmy regaty nad Jeziorem Żywieckim, ale niestety pogoda skutecznie popsuła nam plany. Nie dość, że padał deszcz to jeszcze kompletnie...

4 czerwca 2009 - Pustynna Burza
Piasek pustyni, samochody terenowe, siady, painball, czyli pełny survival! Uczestnicy cały dzień zmagali się z różnymi zadaniami...

25 maja – 1 czerwca 2009 - Słonce, plaża, wiatr i widnsurfung
Słonce, plaża, wiatr i widnsurfung, a to wszystko na greckim Prassonissi. Grupa 18 osób wyjechała z nami na szkolenie windsufingowe...

23 maja 2009 - Nietypowy wieczór kawalerski
Grupa przyjaciół przyszłego pana młodego postanowiła zorganizować nietypowy wieczór kawalerski -- wyprawę off-roadową.

20 maja 2009 - Tym razem nad morzem
Dla odmiany pojechaliśmy tym razem nad morze, gdzie na plaży w Kołobrzegu zorganizowaliśmy Igrzyska Olimpijskie. Były zatem przemówienia, przemarsz drużyn, zapalenie znicza olimpijskiego, a następnie potyczki

25 -- 26 kwiecień 2009 - Ekstremalnie aż do bólu
Grupa uczestników przyjechała do Szczyrku w celu poszukiwania ekstremalnych doznań. Pierwszy wieczór uczestnicy spędzili w chatach z bali położonych wysoko w górach, tam oczekiwała na nich kapela góralska i

18 kwiecień 2009 - Równica off-road rally
Flota 10 terenówek wyruszyła na rajd w okolicach Równicy. Trasa wiodła szlakami aż do toru rallycrossowego, na którym odbyły się zawody.

10 kwiecień 2007 - Wesołych Świąt Wielkanocnych

27 -29 marzec 2009 - Test nowego samochodu rajdowego na Great Escape Rally
W marcu 1944 roku, jeńcy z obozu Stalag Luft III zdecydowali się uciec 111 metrowym tunelem, wszystko wydawało się niewiarygodne. Na wolność wydostało się 76 z 200 przygotowanych do ucieczki osób.

7 marzec 2009 - Nawet pogoda nie zmusiła ich do ucieczki
Bardzo zgrana pracowników wesoła grupa pracowników znanej formy zajmującej się dostarczaniem mediów spotkała się z nami o 9.00 rano, by wyruszyć na snowsafari

6 marzec 2009 - Eksploracja nad ziemia i pod ziemią
Nasz klient, znany producent wyrobów cukierniczych spędził z nami cały dzień w terenie. Śniegu nadal nie ubywało, więc transport w miejsce zajęć odbył się dość nietypowym wojskowym pojazdem gąsienicowy. Następnie pierwsza grupa wyruszyła na wyprawę skuteram

5 marzec 2009 - A śniegu nie ubywa
Klienci wyjechali skoro świt z Katowic, by dotrzeć do naszej bazy we wczesnych godzinach porannych, później szybkie szkolenie i wyruszyli na wyprawę. Przeprawa była trudna, warunki w górach

3 marzec 2009 - Zdobywamy Pilsko
Uczestnicy naszej wyprawy wdrapywali się na Pilsko różnymi sposobami, pieszo, wyciągiem na nartach, a niektórzy nienarciarze skorzystali z

28 luty 2008 - Nocna wyprawa
Kolejna grupa wyruszyła pod nasza opieką na śnieżne safari, tym razem wyprawa odbyła się wieczorem po zapadnięciu zmroku.

25 luty 2009 - Ciągle biało
Śniegu nadal przybywa a wraz z nim rosną emocje na skuterach śnieżnych. Mogła tego doświadczyć kolejna grupa, która wyruszyła na śnieżne safari.

21-22 luty 2009 - Biały weekend
Śnieg nadal sypie obficie, a chętnych na wyprawy nie brakuje, dlatego cały weekend jeździliśmy różnymi trasami w okolicach Szczyrku.

19 luty 2009 - Śniegu po pas
Zima nas naprane zaskoczyła, wydawało się, że już śniegu w dużych ilościach w tym sezonie nie zobaczymy a tu nagle od kilku dni nieustannie pada z nieba biały puch.

5 luty 2009 - Od mgły w stronę słońca
Uczestników w drodze na Biały Krzyż przywitała mgła. Pogoda była ponura, ale mimo to nastroje były optymistyczne. Po krótkim szkoleniu teoretycznym grupa wsiadła na skutery

31 styczeń 2009 - Wyprawa szczytami gór
Grupa 8 śmiałków wyruszyła na niezapomniana wyprawę pasmami szczytów górskich szczytami. Pogoda była doskonała,

Styczeń 2009 - Piszą o nas! Men's Health o All Terrain
W styczniowym numerze Men's Health możecie przeczytać artykuł, który powstał po wyprawie, jaką zorganizowaliśmy dla dziennikarzy.

27 stycznia 2009 - Śnieżne safari Dolinie Zimnika
Pracownicy jednego z banków postanowili oprócz tradycyjnego kuligu spróbować mniej typowej wyprawy dosiadając nasze 4 suwy.

10 stycznia 2009 - 4 łapy, 2 płozy, gąsienica i 4x4 -- ale się działo
Styczniowa sobota była wypełniona rozmaitymi atrakcjami. Uczestnicy tego dnia dosiedli chyba najbardziej rozmaitych i nietypowych pojazdów i byli w różnych miejscach. Grupa podzielona została na mniejsze ekipy po kolei korzystała z dostępnych atrakcji.

31 grudnia 2009 - Sylwester
Nowy Rok przywitaliśmy na Skrzycznem. Team All Terrain tradycyjnie przed północą uruchomił skutery śnieżne i stawił się na szczycie, by tam złożyć sobie życzenia noworoczne, wypić lampkę szampana i podziwiać fajerwerki z nieco innej perspektywy.

23 -30 grudnia 2008 - Przerwa świąteczna na górskich szlakach
Miedzy świętami a Nowym Rokiem właściwie nie mieliśmy chwili wytchnienia. Wiele osób i grup, które postanowiły spędzić ten czas górach wyruszyło z nami na śnieżne safari.

2008-12-23 - Wesołych Świąt
Mile spędzonych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzy
All Terrain

18 grudnia 2008 - Miało być śnieżne safari, a był off-road
Matka natura "wywinęła nam numer", był śnieg, a później go już nie było. W związku z tym niestety musieliśmy wyprawę na skuterach śnieżnych zastąpić terenówkami.

28-29 listopada 2008 - 2 dni rozmaitości w Muszynie
Dla grupy 50 osobowej przygotowaliśmy szereg atrakcji przez 2 dnia. Pierwszego dnia Panowie rozpoczęli boje na skuterach śnieżnych, quadach, próbowali swoich sił w strzelaniu oraz zajęciach alpinistycznych, wspinali się na sztuczna ściankę, zjeżdżali na tyrolce, zmagali się z mostem linowym.

25 października 2008 - 4x4 po górach, pagórkach i rzekach
Dla grupy zajmującej się wyrobami ze stali zorganizowaliśmy wyprawę w ciekawe tereny górskie. Uczestnicy korzystając z itenera, GPSa oraz własnej intuicji wyruszyli w dzikie tereny w poszukiwaniu punktów kontrolnych.

18 października 2008 - Operacja pustynna burza
Nasza flota off-roadowa brała udział w akcji pustynna burza na Pustynie Siedleckiej. Przeprawialiśmy się samochodami przez pagórki, piaski, wąwozy...

17 października 2008 - Męskie zajęcia
W malowniczej okolicy jury krakowsko częstochowskiej, dla grupy 30 mężczyzn z branży motoryzacyjnej przygotowaliśmy kilka prób - prawdziwie męskich.

11 października 2008 - Złoty polski off-road
Firma zajmująca się wyrobami cukierniczymi, której tradycja sięga XVII wieku przyjechała do Ustronia, aby w przyjemnej atmosferze spędzić kilka dni. Zostaliśmy zaproszeni do umilenia czasu spędzonego w tej górskiej okolicy.

25 września 2008 - W deszczu po błocie
Po lesie, łące, w strugach deszczu klienci przeprawiali się quadami i samochodami terenowymi. Dodatkowym utrudnieniem były PKPy

20 września 2008 - Off-road i pierwszy śnieg na Skrzycznem!
Flota 7 samochodów terenowych wraz z klientami na pokładzie wyruszyła z Rychwałdu w góry. Na trasie czekały odcinki specjalne, mega ilości błota, wąwozy, przeprawy przez rzekę, a wszystko w strugach deszczu.

17 -- 18 września 2008 - Zimno, mokro, ale trzeba przetrwać
Tym razem 8 osób z zarządu jednej z firm postanowiło spędzić z nami w nietypowy sposób czas w górach. Uczestnicy przekonani byli, iż podły w Szczyrku będzie miał miejsce w hotelu, a tymczasem...

11 -- 12 września 2008 - Szkoła przetrwania w górach
Grupę 11 osobową przywitaliśmy w Dolinie Zimnika. Uczestnicy porzucili swoje samochody, wzięli plecaki z niezbędnymi rzeczami na najbliższe 3 dni i ruszyli w teren posługując się GPSem, na trasie czekały na nich liczne zadania.

6 -- 7 września 2008 - II edycja Tor... Tury
Team all terrain wystartował w drugiej edycji rajdu Tor Tura. Odcinki specjalne zwieńczone zostały bardzo dobrym czasem, nie obyło się nawet bez spektakularnych skoków.

5 września 2008 - Igrzyska Olimpijskie na wesoło
Grupa 50 osobowa rozpoczęła zajęcia na jurze krakowsko-częstochowskiej od rozgrzewki, potem nastąpiło zapalenie znicza i rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie. Do walki o zwycięstwo stanęły 4 drużyny.

22 – 23 sierpnia 2008 - Mocny off-road i jaskinia Trzy Kopce
Tym razem gościliśmy osoby z Litwy, Łotwy, Estonii i… Polski. Przygotowaliśmy dla nich dwudniowy pakiet extreme.

19 – 20 sierpnia 2008 - Dawka mocnych wrażeń na quadach i poduszkowcach
Dla grupy 5 VIPów zorganizowaliśmy pobyt konferencyjny w okolicach Bełchatowa połączony z ekstremalnymi wrażeniami

12 - 13 sierpnia 2008 - Miały być namioty, a było poczucie luxusu
Top managament jednego z czołowych polskich koncernów zdecydował się na nietypowy ewent..

25 lipca 2008 - Off-road na górze Kamieńsk
Jeden z naszych klientów zaprosił do naszego kraju gości z Ukrainy. Z ramienia naszego klienta dla naszych wschodnich sąsiadów przygotowaliśmy wiele atrakcji, min. Zwiedzanie Krakowa Bełchatów

13 lipca 2008 - Extreme weekend
Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy uczestniczyli w V-ej, jubileuszowej edycji imprezy EXTREME WEEKEND

27 – 29 czerwca 2008 - Platinum VIII Piknik Samochodów Terenowych 4x4 Zakliczyn 2008
Rajdy to nasza pasja. Nasz team wystartował w VIII Pikniku Samochodów Terenowych w Zakliczynie.

21 czerwca 2008 - Off-road extreme
Klienci ekskluzywnej sieci sklepów spożywczych zostali zaproszeni na przeprawę rajdową samochodami terenowymi.

19 czerwca 2008 - Przeprawa off-roadowa górami, lasami, rzekami
Tym razem branża zajmująca się bardzo profesjonalnymi ciągnikami rolniczymi postanowiła wytestować możliwości naszych samochodów terenowych.

17 – 19 czerwca - Budowanie siły zespołu
Malownicze tereny Szklarskiej Poręby stały się terenem intensywnego treningu dla 40 osobowej grupy.

16 czerwca 2008 - Kolejny raz na planie filmowym
Kolejny raz spotkaliśmy się z ekipą filmu „Senność”, aby dopracować dodatkowe sceny

13 czerwca 2008 - Rajd przeprawowy
Słońce, błękitne niebo, góry i napęd na 4 koła.

12 czerwca 2008 - Na 4 kołach przed meczem
Aby zniecierpliwionych kibiców zająć czymś ciekawym przed pierwszym meczem, jaki Polska rozegrała z Niemcami w Mistrzostwach Europy zorganizowaliśmy zajęcia w terenie.

10 – 12 czerwca 2008 - Indiańska szkoła przetrwania
Prezesi, dyrektorzy i najważniejsi szefowie jednej z największych firm w Polsce dostarczającej energię elektryczną zostali zaproszeni do Zakopanego na szkolenie.

6 czerwca 2008 - Przeprawa 4x4 po terenach kopalni w Bełchatowie
Tym razem flotę 15 terenówek zaprezentowaliśmy w okolicach Bełchatowa.

1 czerwca 2008 - 4 MAD Rally w Bielsku
Załoga all terrain wystartowała w rajdzie organizowanym na błoniach w Bielsku.

29 - 30 maja 2008 - Aktywności w Szczyrku
Grupę 90 osobową gościliśmy w Szczyrku. Uczestnicy oprócz spotkania konferencyjnego mieli zaplanowane aktywności w trenie, min. Trekking po ciekawych dzikich terenach, skok na skokochron ...

16 - 17 maja 2008 - II Runda REMST Wałbrzych – XII Rajd Hałda
Załoga all terrain wzięła udział w 12 edycji imprezy Rajd Hałda, która w tym roku jest II druga Rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

16 maja 2008 - Błoto w Koninie
15 terenówek, duża ilość błota, trawersy, zjazdy, podjazdy, przeprawa przez wąwozy i błoto tak wyglądała off-roadowa przeprawa w okolicach Konina, która przygotowaliśmy dla naszego stałego klienta.

Kwiecień 2008 - Na planie filmowym
Team all terrain we współpracy z filmową ekipą uczestniczył w realizacji zdjęć w okolicach Szczyrku.

- Wielkanoc
Przyroda nieco nas zaskoczyła.

19 marca 2008 - Męska rzecz
Folta 6 samochodów dla 18 mężczyzn.

14 marca 2008 - Rajd 4x4
Pokaźna grupa zapaleńców off-rodowych wyruszyła z nami na rajd.

8 marca 2008 - Nietypowy Dzień Kobiet
Dla klientów hotelu Vienna zorganizowaliśmy się przeprawę górskimi szlakami.

1 marca 2008 - W deszczowej Dolinie Zimnika
W Dolinie Zimnika zorganizowaliśmy przeprawę off-roadową zaprzyjaźnionych gości hotelowych.

26 – 28 lutego 2008 - Launch nowej marki samochodu 4 x 4
Przez trzy dni w dolinie Czarnej Wisełki gościliśmy klientów zainteresowanych nowym modelem 4x4.

23 lutego 2008 - Aktywności bez wytchnienia
Znany polski producent narzędzi metalowych aktywnie spędził sobotni dzień.

20 lutego 2008 - Fotoreportaże, filmiki i mocne wrażenia
W tym dniu pogoda była doskonała. W Szczyrku gościliśmy grupę dziennikarzy.

19 lutego 2008 - Trudne warunki pogodowe
Warunki były trudne, marznący deszcze ze śniegiem, zimny wiatr

15 – 17 lutego 2008 - Intensywny weekend
Niesprzyjające prognozy górali i meteorologów, że zimy już nie będzie, na szczęście się nie sprawdziły.

11 lutego 2008 - Czterosuwy zamiast motorów
Błękitne niebo, lekki mróz i oszronione drzewa były wymarzoną pogodą na całodniowe śnieżne safari.

1 lutego 2008 - Na płozie, na gumie, nad lądem czyli skutery, Subaru i poduszkowce
30 osobowa grupa z branży reklamowej zdecydowała się sprawdzić swoje umiejętności

31 stycznia 2008 - Olimpijskie potyczki
Najlepszym sposobem na budowanie zgranego i kreatywnego zespołu jest nasza Zimowa Olimpiada.

31 stycznia 2008 - Trawersami, szczytami i dolinami na skuterach śnieżnych
15 miłośników snowmobile udało się w niezapomnianą wyprawę.

19 stycznia 2008 - Grupa VIPów we wnętrzu ziemi
Jazdę samochodami terenowymi po specjalnie wyznaczonej trasie, na której nie brakowało odcinków specjalnych i punktów kontroli

17 – 19 stycznia 2008 - Moc atrakcji dla producenta materiałów budowlanych
Na 3 dniową, ekstremalną górską przygodę zaprosiliśmy producenta materiałów budowlanych.

17 stycznia 2008 - Czterokołowce na Mazurach
Branża informatyczna zamiast śniegu i gór wybrała wodę i leśne dróżki.

12 stycznia 2008 - Skutery dla kawalerów
Niecodzienny pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego miało 9 panów, którzy zamiast tradycyjnie udać się do pubu, wybrali jazdę na skuterach.

4 stycznia 2008 - Szczyt zdominowany przez producentów nawigacji
Błękitne niebo i lekki mróz, to wymarzona pogoda do jazdy skuterami.

Sylwester 2007 - Nowy Rok witaliśmy na Skrzycznem
All Terrian Team wraz z klientami przywitała Nowy Rok na Skrzycznem. Zabawa na szczycie z masą atrakcji i niespodzianek upłynęła nam w niesamowitej atmosferze.

Grudzień 2007 - Rodzinny miesiąc
Grudzień upłynął nam pod znakiem klientów indywidualnych i ich rodzin. Niemal codziennie gościliśmy miłośników sportów zimowych (zwłaszcza snowmobile), którzy razem z ekipą all terrain'a zdobywali Skrzyczne.

31 listopada 2007 - Off-road rally w Poznaniu
W okolicach Poznania zorganizowaliśmy rajd off-roadowy dla floty 18 samochodów terenowych. Nie brakowało odcinków specjalnych i punktów kontroli.

18 listopada 2007 - Wyprawa dla wyczynowców
Wyprawa z dużą dawką adrenaliny dla wyczynowców. To już po raz kolejny spotkaliśmy się w tym gronie, aby zmagać się z ośnieżonymi górami i to w niełatwych warunkach.

16 – 18 listopada 2007 - Miły być quady, a były skutery śnieżne
Naszych stałych klientów gościliśmy przez 3 dni w Szczyrku. Wśród licznych atrakcji i biesiad zaplanowaliśmy całodniową wyprawę na quadach. Jednak okazało się, że pokrywa śnieżna jest tak duża, że przesiedliśmy się na skutery śnieżne.

15 – 16 listopada 2007 - III Targi Imprez i Podróży Adrenalina
Impreza ta jest odpowiedzią na poszukiwania ludzi aktywnych, osób z „apetytem na życie”, ludzi szukających dobrze zorganizowanych i profesjonalnych usług w zakresie motywowania, osobistego rozwoju, poznawania świata, nowych kultur, nowych pasji.

5 listopada 2007 - Ostro było – na ziemi i pod ziemią
Ostra amunicja i ciemne zakamarki wnętrza ziemi, czyli profesjonalne szkolenie na strzelnicy bojowej oraz eksploracja jaskini dla jednego z ważniejszych dystrybutorów części samochodowych w Polsce.

29 września 2007 - Specjaliści od luksusowych samochodów osobowych w samochodach terenowych
Uczestnicy zostali podzieleni na załogi, każda z załóg otrzymała road book w formie itenera i kartę drogową, w którą były wpisywane punkty oraz kartę na specjalne pieczątki z PKP – Punktów Kontroli Przejazdu.

15 września 2007 - Ratowniczy Duch w Dolinie Zimnika
Mimo niesprzyjającej aury grupa chętnych pojawiła się skoro świt w Dolinie Zimnika, aby wziąć udał w szkoleniu z ratownictwa górskiego.

13 września 2007 - Zwiedzanie z perspektywy samochodu terenowego.
Zwiedzanie z perspektywy samochodu terenowego. Grupa dziennikarzy została zaproszona na niebanalne zwiedzanie okolic Żywca. Głównym środkiem transportu były nasze samochody terenowe.

9 września 2007 - Extreme Weekend nad Zalewem Zegrzyńskim
We współpracy z firmą Water-Jet i Hotelem Marina Diana już po raz czwarty zaprosiliśmy naszych klientów nas Zalew Zegrzyński, aby mogli skorzystać z atrakcji przez nas przygotowanych.

6 – 8 września 2007 - W stylu indiańskim nad mazurskimi jeziorami
Jeden z wiodących producentów sprzętu AGD spotkał się z nami na Mazurach, aby na trzy dni przenieść się w klimaty westernowo-indiańskie. Pierwszego dnia uczestnicy wzięli udział w spływie kajakowym po rzece Krutyni.

15 - 22 lipca 2007 - All Terrain w Rumunii
Piach w zębach, dzikie tereny, 40 stopniowy upał. Mimo iż nie brzmi to zachęcająco, wiele osób zdecydowało się z nami wyruszyć

26 czerwca 2007 - Budowanie zespolu farmaceutycznego
Już drugi raz spotkaliśmy się z firmą farmaceutyczną nad Zalewem Zegrzyńskim. Tym razem kolejna grupa po szkoleniu sprawdziła swoje umiejętności budowania zespołu w praktyce.

19 czerwca 2007 - Team-building dla grupy farmaceutycznej nad Zalewem Zegrzyńskim
Upadek zaufania, sieć pajęcza, wyścig w spodniach trzyosobowych, niebezpieczny ładunek, mecz rozegrany na gigantycznym boisku dmuchanym, slalom na segway'ach te wszystkie konkurencje były praktycznym sprawdzeniem jak grupy zastosują się do wskazówek

15 czerwca 2007 - Off-road, cave, rifle-range and lawyers
Grupa prawników i pracowników kancelarii prawnej została przez nas zabrana na wyprawę off-roadową. Przemierzyli dzikie tereny górskie, aż wreszcie dotarli w okolice jaskini "Trzy Kopce". U podnóża jaskini każdy otrzymał swój ekwipunek: kombinezon, kask, latarkę czołówkę, rękawice.

14 czerwca 2007 - 2 dni skondensowane w 1 dniu!
4 śmiałków, którzy z nami już nie raz zmierzali się z ekstremalnymi wyzwaniami tym razem zdecydowało się na rejs skuterami wodnymi. Niestandardowym było to, iż odcinek mający zwyczajowo trwac 2 dni pokonali w ciągu niecałych 12 godzin.

25 maja 2007 - Stawka duża... nad Zalewem Zegrzyńskim
300 osób stanęło do rywalizacji w konkurencjach zorganizowanych przez nas nad Zalewem Zegrzyńskim. 14 drużyn przez cały dzień dzielnie konkurowało ze sobą, a stawka była wysoka - tygodniowy wyjazd w egzotyczne miejsce dla całej drużyny!

17 - 18 maja 2007 - 2 dni nad Zalewem Zegrzyńskim
maju miał miejsce dwudniowy event nad Zalewem Zegrzyńskim dla znanego polskiego operatora telekomunikacyjnego. Pierwszego dnia gościliśmy w powojennych fortach, które doskonale nadają się do testowania samochodów terenowych. Uzupełnieniem atrakcji off-roadowych był paintball, który zakonczył się w strugach deszczu.

25 - 26 kwiecień 2007 - Słoneczna Jura Krakowsko-Częstochowska
Biesiada w karczmie, płonący udziec wieprzowy, trunki wyskokowe i tańce... tak przedstawiał się pierwszy dzień pobytu naszego stałego klienta na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

20 - 21 kwiecień 2007 - Rejs skuterami wodnymi
Grupa 20 osobowa wyruszyła na rejs skuterami wodnymi z Zalewu Zegrzyńskiego na Mazury. Wyprawa trwała 2 dni, w tym czasie uczestnicy na skuterach i ribach pokonali 380 km.

16 lutego 2007 - Olimpiada Zimowa w Białym Krzyżu
Warunki były niełatwe, padał deszcz ze śniegiem, niebo było zachmurzone, ale mimo to zawodnicy dzielnie stawili czoła konkurencji związanej ze skuterami śnieżnymi.

26 Stycznia - 11 Lutego 2007 - Żywiec na śniegu i All Terrain
We współpracy z Żywcem zapraszamy na cykl zimowych imprez Na Śniegu organizowanych m.in. w Szczyrku. Zaplanowano mnóstwo rozrywek kulturalnych i sportowych:

24 Stycznia 2007 - SPADŁ ŚNIEG!
Mimo złowieszczych zapowiedzi synoptyków, że zimy nie będzie, wreszcie spadł długo oczekiwany śnieg!

16 Stycznia 2007 - Nawigacja Sony & Off Road All Terrain
Dla klientów firmy SONY zorganizowaliśmy wyprawę off roadową, której celem było wytestowanie najnowszej nawigacji GPS, wprowadzanej na rynek polski. Po spotkaniu konferencyjnym grupa wsiadła do samochodów terenowych Nissan Patrol GR oraz Jeep Grand Cherokee.

26 - 28 Stycznia 2007 - Pierwszy biały weekend!
Opady śniegu przyciągnęły do Szczyrku wielu turystów zainteresowanych wyprawami skuterowymi. Piękne błękitne niebo, białe stoki, oszronione drzewa.

17 lutego 2007 - 5 odważnych - na 5 skuterach
Pięciu bojowo nastawionych kozaków wyruszyło w trasę na skuterach śnieżnych na cały dzień. Pokonali 60 kilometrów, przemierzając góry. Trasa wiodła z Ostrego na Magurkę Radziechwską, następnie na Biały Krzyż, gdzie wszyscy zdecydowali się na chwilę przerwy i ciepły posiłek w schronisku.

18 lutego 2007 - Wellkom na Przełęczy Karkoszczonka
W niedzielne popołudnie do Przełęczy Karkoszczonka samochodami terenowymi została przywieziona grupa Wellkomm. Po dopasowaniu kasków i gogli ruszyli w kierunku Białego Krzyża.

22 lutego 2007 - Cif & off - road
W dwóch miejscach w Polsce - w Szczyrku i Dolsku (koło Poznania) o tej samej godzinie wyruszyło 20 terenówek. Uczestnicy konferencji Unilever dzięki marce Cif zostali zaproszeni na wyprawę terenową.

25 lutego 2007 - Dynamik na Skrzycznem
Na Skrzycznem od samego rana w oczekiwaniu na grupę Dynamik zaparkowane były skutery Yamaha.

Marzec 2007 - Skutery w
W marcowym numerze pisma "Motocykl" na stronie 148 pojawił się artykuł zatytułowany "Ni pies, ni wydra" napisany przez redaktora naczelnego Jacka Ociepko.

9 marca 2007 - Off-road i strzelnica
Czołowy producent kalendarzy na świecie wyruszył z nami na wyprawę off-roadową. Trasa wiodła z Wisły do Szczyrku, a następnie poprzez błotniste tereny, góry, wzniesienia, rzekę.

28-29 grudnia 2006 - Pierwszy śnieg na Skrzycznem !!!
Na rozpoczęcie tegorocznego sezonu zimowego jedną z wielu imprez, które zorganizowaliśmy było śnieżne safari połączone z dodatkowymi atrakcjami dla grupy 20 osób.

14-15 grudnia 2006 - Alternatywa na bezśnieżne stoki.
Leśne bezdroża, błoto, strome podjazdy, potoki, adrenalina, samochody terenowe i świetna zabawa to nasze przejazdy off-road. Jedna z grup dla której zimowa aura okazała się niełaskawa przesiadła się ze skuterów śnieżnych na samochody terenowe i bawiła się doskonale!

10-11 listopada 2006 - Veni, vidi, vici... sezon rozpoczęty!
Przybyliśmy do Ostrego, zdobyliśmy Skrzyczne dosiadając nocą samochodów terenowych.

LINKI